| Код: | 000016878 |
|---|---|
| Бренд | Magneti_Marelli |
| Артикул | 002156100000 |
| Специфікація | . H42475/70W |
| Бренд | Перехресний код | Скорочене ім'я |
|---|---|---|
| MAGNETI MARELLI | 002156100000 | 002156100000 |
| Властивості | Значення |
|---|---|
| Мощность | 75/70 Вт |
| Серия | Standard 24V |
| Цветовая температура | 3700 K |
| Цоколь | P43t |
| Напряжение | 24 |
| Тип лампы | H4 |
| Количество ламп в упаковке | 1 |
| Цвет свечения | Желтый |
| Назначение | Фары головного света |
| Вид | Галогеновые |
| Ім'я | Постачальник | Ціна |
|---|---|---|
|
Лампа дальн, ближнього світла NH4757024 Standard 24V NAVIS
NH4757024
|
Navis | |
|
Лампа дальн, ближнього світла NH47570241 Long Life 24V NAVIS
NH47570241
|
Navis |
| Ім'я | Постачальник | Ціна | Add cart |
|---|---|---|---|
| No data | |||