Меню
Прийом дзвінків з Понеділка оп П'ятницю з 9 до 17
+38 067-224-47-07
Про нас

Torsion Group компанія національного масштабу масштаб, що спеціалізується на торгівлі автомобільними запасні частини до широкого спектру транспортних засобів.

Ексклюзив дистриб'ютор Torsion Group презентує унікальні бренди Hort, Hola, Ween-Toyota Tsusho Corporation на Українському ринку. Деякі великі постачальники авторизовані автозапчастини Torsion Group бути офіційним дилером в Україні. Серед наших постачальників Fenox, MagnettiMarelli, UniversalIndustries, Bazalt та багато інших. Все це дає можливість постачати конкурентоспроможні запчастини майже до всіх європейських та автомобілі з азії. Найширший асортимент - це презентовано для автовиробників GM, ZAZ, VAZ, GAZ, UAZ, Daewoo, Chevrolet.

Near 20 years’ досвід роботи в автозапчастинах торгівля дозволяє нам відмінно аналізувати потреби ринку, сегментувати його та створювати відповідні пропозиції для Клієнта.

Головний Офіс компанії Torsion Group знаходиться в Києві. Тут знаходиться також найбільший склад, який забезпечує асортимент товарів у різних галузях.
Torsion Group має на меті поширювати продукцію високої якості, широко розповсюджувати розподільчої мережі з метою забезпечення комфортні та ефективні умови співпраці. З цією метою відкрито представництва Torsion Group працюють майже в всі Українські великі міста, постійно розвивати та збільшувати свої обороти.

Torsion Group регулярна ділова активність включає постійне оновлення та поповнення асортименту товарів, підвищення якості контроль поставлених позицій і пошук нових бізнес-партнери.
Будемо раді співпрацювати як з з компаніями (оптова торгівля та роздрібної торгівлі) та зі станціями технічного обслуговування автомобілів. Якщо Ви вирішили стати нашим клієнтом або партнером, Ви виграєте:

  • Взаємовигідна та розумна ціна політика
  • Прогресивна система знижок
  • Спеціальна програма співпраці для оптові клієнти, B2B-продажі
  • Легка і зручна система пошуку
  • Клієнтоорієнтований сервіс європейського рівня